JACK RUSSELL TERIÉR
O plemeni

Naše feny

Odchovy

Fotogalerie
Odkazy
Kontakt

In Memoriam
   

Stříhání psů na Barrandově

To nejlepší pro Vašeho mazlíčka

Klece pro psy

Vítáme Vás v chovatelské stanici plemene Jack Russell Teriér - Barrandovské stříbro

15.12.2012 Máme štěňátka!!
Narodilo pět zdravých psích mimin, tentokrát samé holčičky. Zatím mají jen "pracovní" jména - Srdíčko, Maska, Flíček, Flekáček a Pandička :-)
srdicko bree flicek flekacek panda
srdicko flicek flekacek maska pandicka
 
ze spojení:
JCH, Ch. Scarlett Bevy JR Power O Love Cleopatra z Ladova kraje
Charlie"Charlie" je výstavně velice úspěšný pes importovaný z Estonska.
Vyšetření na luxace pattely 0/0, DOV negativní, výška 29cm.
Výstavní výsledky: ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, ČESKÝ ŠAMPION, 3x CAJC CZ, 3x Junior BOB, 2x CAJC VDH, 2x CAJC KfT, 9x CAC CZ, 2x res.CAC CZ, 2x CC CZ, 2x CAC SK, 1xCC SK, 2xres.CAC VDH, res.CACA, Danubius Víťaz 2012, Vítěz Speciální výstavy Lanškroun 2012, 1xres.CACIB, 5xCACIB, Vítěz Prahy 2011, 4x BOB, 2. místo BIG - Klubová výstava Viničné SK 2012, Vítěz Prahy 2012 + Central & East Europe Cup Winner 2012
cleaHladkosrstá, výška 26cm, luxace pattely 0/0, Clea má i vyšetření na oční choroby s výsledkem negativní a to i podle testů DNA.
Výstavy: 2xCAC, 4x res.CAC, CAJC, 2x Krajský vítěz, Oblastní vítěz, výborná.
Sport - agility, flyball, coursing a aportování čehokoliv donekonečna :-))
   

foto26. - 30.9.2012 Víkend agility s coursingem na Monínci
Opět nádherně strávený víkend s bezvadnou partou lidiček. Clea byla jako vždy naprosto nadšená s coursingu, kterého si užívala několikrát denně. Kdyby rozhodovala ona, myslím, že agility vymění jen za střapec :-) . Po každé hodině tréningu agility (který běhá také s nadšením) už mě táhla na nedalekou louku, kde na ní čekal milovaný střapeček :-). Více o této akci zde


clea1.9.2012 Krajská výstava Rybníky u Dobříše
Jako každý rok, vyrazili jsme na výstavu do Rybníků. Clea dostala známku výborná 1, ale bez titulu, protože se panu rozhodčímu zdálo, že je poněkud při těle. No, panu rozhodčímu se to nezdálo, Clea je teď opravdu kapánek vypasená.... musíme s tím něco udělat... takže jsem přihlásila další sportovní víkend agility + coursing :-)


agi4.-8. 5. 2012 Jarní víkend Monínec
Jarní víkend v kempu Javorová skála se nám opravdu vydařil. Sice spadlo i pár kapek, ale sluníčko převažovalo, takže jsme si krásně zatrénovali agility a Clea protáhla kostru na coursingu. Za krásný víkend děkuji trpělivým trenérkám a pořadatelům Markétě a Vláďovi. Tady odkaz na fotky i videa.


mimca27.4.2012 Dnes slaví naše štěňátka jacků svoje

1. NAROZENINY!!!!!!

PŘEJEME JIM HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA A STÁLE POSLUŠNÉ A MILUJÍCÍ PÁNÍČKY !!!!!


kde jsi25.3.2012 NORD CUP KRALUPY N. VLTAVOU

Náš první jarní coursingový závod se Clee moc nevyvedl. Na trati se trochu ztratila, takže střapeček byl rázem v trapu :-). Ale nevadí, hlavně, že se splnil účel - unavit psa! :-)


duhový most3.2. 2012 Lady odešla za duhový most

Tento den byl jeden z těch nejsmutnějších...... do psího nebe nám odešla naše milovaná argentýnka Ladynka. Byla to nejhodnější a nejlaskavější psí dáma, kterou jsem kdy poznala a kdo jí znal, tak mi dá jistě za pravdu.
Díky , hočičko, že jsi byla......


 

nic