JACK RUSSELL TERIÉR
O plemeni

Naše feny

Odchovy

Fotogalerie
Odkazy
Kontakt

In Memoriam
   

Stříhání psů na Barrandově

To nejlepší pro Vašeho mazlíčka

Klece pro psy

Vítáme Vás v chovatelské stanici plemene Jack Russell Teriér - Barrandovské stříbro

Aktuality

 
Bree7. - 8.12.2013 Doppel CACIB Wels
Letošní výstavní sezonu jsem s Bree ukončila v rakouském Welsu. Holčička mi udělala velkou radost, ve velké konkurenci 5 hezkých fen v sobotu Bree zvítězila a získala titul Jugendbester, obdoba českého titulu CAJC :) Panu rozhodčímu se moc líbila, prý mám doma velmi hezkou fenku.
V neděli byla konkurence opět velká v počtu 5 fen a Bree skončila s oceněním VD3. I tak si toho vážím, neboť posuzování na této výstavě bylo velmi přísné a to nejen v našem plemeni. Za fotku moc děkuji Natálce Králíčkové, která mě donutila ve studeném vichru Bree na rakouských pláních vyfotit. .

30.11. - 1.12.2013 MVP Nitra
Na výstavy do Nitry jsem jela zkusit štěstí, jestli Bree vybojuje ten poslední titul. Bohužel se nezadařilo. V sobotu německý rozhodčí ve třídě mladých vůbec známku výborná nezadal. V neděli již Bree známk výborná dostala, ovšem vítězství patřilo jiné fence, takže Bree V2.

Bree26. a 27.10.2013 MVP Bratislava Slovensko
Výstavy na Slovensku mám ráda a tak jsem opět s Bree vyrazila na výstavu do Bratislavy Danube duo CACIB. A s Bree se nám vyloženě dařilo. Po oba dva dny Bree získala skvělé ocenění, a to V1, CAJC. Udělala mi holčička velkou radost. Jen jsem musela slíbit panu rozhodčímu, že Bree trošku zhubne.
Za skvěle strávený víkend děkuji Petře (řidičce) a Natálce Králíčkovým a Markétě Paslerové (která se mi stará o veškerá přihlášení na výstavy). Myslím, že jsem si smíchem opět prodloužila život a už se těším na další výstavu do Nitry.

19. a 20.10.2013 MVP Komárom Maďarsko
Jelikož už Bree dorostla do třídy mladých, vyrazila jsem zase se svojí sestřenkou a jejich psy na výstavu do Maďarska. A Bree udělala velkou radost, po oba dva dny získala známku výborná, v sobotu V2 a v neděli V3. Zatím jí není vytýkána žádná vada. Výlet byl úžasný, super parta, v neděli svítilo sluníčko, probíhalo úžasné focení na tanku, což se jen tak nepodaří.

Bree Bree Bree


Monínec agility25.9. - 29.9.2013 Víkend s agility a coursingem na Monínci
Jako již tradičně každý podzim na konci září jsem se vydala s oběma holčičkama na víkend na Monínci. Obě byly moc šikovné, pod zkušenými trenérkami trénujeme agility a ve volnu běháme coursing. Bree je šikovná úplně na všechno. Nakonec vyšlo i počasí, takže se krásně běhalo a poslední dva dny si užili babího léto.

Odkaz na veškeré fotky jsou a stránkách tábora.


ZV7.9.2013 Zkoušky vloh
Sobotní ráno jsem se s Cleou vydala na Zkoušku vloh plemen loveckých psů. Clea mě udělala obrovskou radost, protože přes to, že není myslivecky vedena (loví jen střapec na coursingu) a přes to, že bylo krásné počasí a zajíci se v teple kamsi schovali, dokázala, že má ten správný temperament i nebojácnost a ve zkoušce obstála dokonce v první ceně!

Bree24.8. - 1.9.2013 LVT Zbraslav u Brna
Poslední srpnový týden jsem byla na táboře kamarádky Denisy. S oběma holkama jsem cvičila agility a poslušnost u úžasné trenérky Jany Liberové a Romany Polické. Oběma děkuji za trpělivost :) Bree je moc šikovná a já si vyzkoušela i závody poslušnosti na nečisto a sranda závody v agility. Nechyběla ani táborová výstava, takže jsem se opravdu nenudila.


Bree10.8.2013 IV. KLUBOVÁ VÝSTAVA Konopiště - JACK RUSSELL TERIÉR a PARSON RUSSELL TERIÉR
Tato klubová výstava JPRT se konala v krásném prostředí parku u zámku Konopiště. Jackové se sešli ve vlemi hojném počtu, přes 90 psů! My jsme se vydali na výstavu pouze s naší Bree. Štěňátka a dorost, kam s Bree patříme, posuzovala p.Vladimíra Tichá, která je zároveň i hlavní poradkyní chovu teriérů a platí za velmi přísnou paní rozhodčí. O to větší byla moje radost. Sešlo se nás v kruhu pět dorostenců a Bree se umístila na neuvěřitelném prvním místě a získala známku VN 1 !!!
Dostali jsme spoustu krásných cen a nádhernou kokardu :-).


30.7. - 3.8.2013 Agility víkend na Monínci
Přelom července a srpna jsme jeli na náš oblíbený víkend agility s coursingem na Monínci. Tentorkát se jednalo o letní víkend a horko tedy opravdu bylo. Ale i tak jsem trénovala s Bree i Cleou a musím říct, že Bree je moc šikovná. Už je na coursingu i rychlejší než mamča Clea. Pár fotek na stránkách víkendu.

14.7.2013 Seminář na masážní techniku s Bc. Kateřinou Plačkovou

Slunnou neděli jsem se s Cleou a Bree zúčastnila semináře zaměřeného na masážní techniku pro psy, cvičení na balonech a strečink po sportovním výkonu. Seminář vedla Bc. Katečina Plačková a bylo to pro mě úžasně poučné. Jelikož s oběma holkama dělám agility a coursing, určitě spoustu věcí ze semináře je užitečná a měl by to vědět každý, kdo se svými psy něco dělá.

Cleacertifikát Clea


31.5. - 2.6.2013 Výstavní víkend na Slovensku

Původně se mi vůbec nechtělo jet, říkala jsem si, na Slovensko, Bree jen do třídy štěňat, ale což, uděláme si výlet a Bree se aspoň otrká. Nejenže jsme ujeli před neutichajícím deštěm v Čechách a zažili slunečný víkend, ale navíc pro Bree výlet korunovaným úspěchem. Po všechny tři dny získala ocenění VN 1 a v sobotu i titul BABY Winner 2013. V sobotu jsem se proběhla i v závěrečkách, kde Bree dostala krásnou kokardu, ale již se neumístila. Vůbec nevadí, i tak to byl parádní výstavní maraton.
Tatínek Bree - MultiCh.Scarlett Bevy JR Power O Love v sobotu také zabodoval a získal ocenění Exc.1, CAC,CACIB, výstava GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER NITRA 2013.

diplomkokarda Bree


25.5.2013 MVP Litoměřice
Vydala jsem se s Bree na její první výstavu, a to rovnou na Mezinárodní výstavu do Litoměřic. Posuzovala Vladimíra Tichá, která patří mezi nejobávanější rozhodčí. Aspoň jsem věděla, že to, co Bree paní rozhodčí vytkne bude pravda. O to větší radost byla, když Bree získává ocenění Velmi nadějná 1 a s krásným posudkem!!! Musím říci, že posuzování bylo velmi tvrdé, ale spravedlivé.

Moninec30.4. - 5.5.2013 Agility víkend s coursingem na Monínci

Prvních pár květnových dní jsem s oběma holčičkama - Bree a Cleou trávila na agility víkendu s coursingem na Monínci. Malá Bree je moc šikovná, zkoušela agility i střapeček a na běhání bude šikovná i její sestřička Bhekisha. Holky si střapec vyloženě užívaly.
Více fotek na rajčeti


Březen - duben 2013 Štěňátka na návštěvě
Štěňátka nás občas chodí navštívit, pár fotek z jejich návštěv jsou jak jinak než na rajčeti :)

1.3.2013
Všechna štěňátka jsou již ve svých nových domovech a u nás zůstává fenka Bree.

5.2.2013 Štěňátka mají 7 týdnů ....
Štěňátka mají 7 týdnů a my již máme všechny holčičky načipované, mají za sebou první očkování, vystavené pet pasy a o víkendu opět proběhlo focení našich princezen. Vlastně už poslední, protože pomalu budou chodit do svých nových domovů. Nové fotky opět ve vrhu B.
Na svoje ruce a srdce stále čekají ještě dvě holčičky - Baileys a Bonnie

K fotografiím ještě přidáváme nové video štěňátek ve věku 7 týdnů.


20.1.2012 Opět nové fotky štěňátek
Opět po týdnu přináším nové fotky štěňátek, tentokrát v 5 týdnech, holčičky už mají i svá jména a focení je čím dál tím baví méně. Nové fotky opět u vrhu B.

vrh B15.1.2012 Nové fotky štěňátek

Štěňátkům jsou 4 týdny a proběhlo nové focení našich miminek a točení videa. Holky už začínají chodit, prát se a celkově už je s nimi větší legrace.

Nové fotky najdete ve vrhu B.


Charlie5.1.2013 na VIII. Hanácké národní výstavě psů v Brně
získal otec našich štěňátek Scarlett Bevy JR Power O Love - Charlie krásné ocenění V1,CAC, NV a tímto se stal Českým šampionem! Moc gratulujeme!!!

Štěňátka se mají čile k světu a brzy přineseme nové fotky.


aktuality 2012 | aktuality 2011 | aktuality 2010 | aktuality 2009

nic