JACK RUSSELL TERIÉR
O plemeni

Naše feny

Odchovy

Fotogalerie
Odkazy
Kontakt

In Memoriam
   

Stříhání psů na Barrandově

To nejlepší pro Vašeho mazlíčka

Klece pro psy

Vítáme Vás v chovatelské stanici plemene Jack Russell Teriér - Barrandovské stříbro

Aktuality

 
6.9.2014 KVP Džbán Praha
Po létě jsme se s Bree vydala do Prahy na Džbán na krajskou výstavu. Konkurence tentokrát příliš silná nebyla a tak bez váhání od zahraniční paní rozhodčí Bree získala V1, VT i KV.

22. - 30.8.2014 LVT Zbraslav u Brna
Stejně jako vloni jsme s oběma holkama jela na letní tábor na Zbraslav u Brna. Tentokrát jsem se kromě poslušnosti s Bree začla věnovat i tanci se psem a k mému překvapení je Bree šikovná, takže nás obě tento nový obor poměrně nadchl. Díky Denise za super zorganizování této akce a už se těšíme na další.

BreeBree NV19.7.2014 NVP Mladá Boleslav
V Boleslavi co si pamatuji jsou jen dvě možnosti na počasí, déšť nebo neskutečné vedro. Tentokrát to bylo opravdu v tropických teplotách. Naštěstí paní rozhodčí byla rozumná a brala to opravdu ve velmi svižném tempu a tak si Bree doběhla pro krásný V1, CAC a nakonec i titul Národní vítěz!!!! Tímto CACem splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion.

Za fotky opět díky Natálce.


Clea a Bree12.7.2014 OV Příbram
Oblastní výstava v Příbrami byla novinkou, byl to její 1. ročník. Jelikož máme kousek od Příbrami kamarádky, tak jsem se tam rozhodla vydat a rovnou s oběma holkama. Nakonec to byl moc krásný den, Clea i ve své blahobytné kondici dostala v pracovní třídě V1, VT a Bree v mezitřídě také V1, VT. Takže máma s dcerou šly o Oblastního vítěze, kterého bez zaváhání dala paní rozhodčí Bree.
Za fotku moc díky Natálce.

BreeBree6.7.2014 6. Spezialausstellung fur Terrier "Dog in Park" Regensburger
Po zklamání v Rakousku jsem si jela na další výlet, tentokrát do Německa. A ten mi udělal radost, neboť Bree odtud odváží ocenění Exc.1, CAC VDH, CAC KFT.

A na oplátku, do Německa jsem zase vytáhla já Natálku a opět to byl moc hezký výlet.

 


Bree28. - 29.6.2014 Výstava v Rakousku Rosenburg - 30 years Parson and Jack Russell Terrier Club
Po úspěšné výstavě v Polsku jsem se s Bree vydala do další země, tentokrát do Rakouska. Jednalo se o dvoudenní klubovou výstavu a teda už jsme zažila lepší umístění, odvážíme si s Bree ocenění VD2 a V3.

Každopádně za hezký výlet díky Natálce Janulíkové, které mě na tuto výstavu vytáhla.


22.6.2014 NVP Jelenia Góra Polsko
Když se Bree poměrně daří, říkala jsem si, že zkusím výstavu i v Polsku. Jelenia Góra je poměrně blízko a tak jsem si opět s kamarádkami udělala společný výlet a přihlásila i tuto výstavu. Když už má Bree ty zkoušky, přihlásila jsem jí do třídy pracovní. A udělala mi holčička radost, na této výstavě získala ocenění V1, CWC a tím je čekatelka polského šampiona :)

30.5. - 1.6.2014 Výstavní víkend na Slovensku
Tuto "trojdenku" na Slovensku mám ráda a tak jsme opět po roce s Bree vyrazili směr sousední Slovensko. Bree během těch tří dnů výstavně stoupala vzhůru, v pátek v Senci jen VD2, které opravdu zamrzelo, v sobotu v Nitře V2, R. CAC a nejlepší byla neděle, kde Bree získala V1, CAC!! Tak jsem měla radost. Víkend byl jako vždy príma a určitě zase někam vyrazíme.

24.5.2014 MVP Litoměřice
Do Litoměřic jsem jela s Bree se pokusit o poslední titul, který potřebuje na českého junior šampiona. Bohužel se nám to nepodařilo, Bree si odnesla známku V2. Tak snad někdy příště.

diplom Bree17.5.2014 Zkoušky vloh
Dnes jsme se vydali na Zkoušku vloh jezevčíků a teriérů (ZV). Počasí nám nepřálo, byla zima a déšť, přesto se naprosto promáčené Bree podařilo vyslídit a prohnat zajíce, na písknutí se vrátit, ignorovat nějaké to střílení, vystopovat ve vysoké pšenici paničku a pak už jen předvést chůzi u nohy. Tam se ukázalo, že je oční kontakt u myslivců nežádoucí, takže nás to stálo bodík dolů. Přesto, že není Bree lovecky vedená (loví jen střapec na coursingu) ukázala, že je teriér jak má být a lovecké vlohy má a složila zkoušku v 1. ceně stejně jako vloni její matka Clea :-). Jsem na obě moje holky moc pyšná!

30.4. - 4.5.2014 Agility tábor s coursingem na Monínci
Jako již tradičně jsem opět jela na Monínec. Tentokrát jen běhat agility, ale i tak se holky vyřádily, jako vždy se svými australskými kámoškami. Díky pořadatelům za zprostředkování návštěvy Veterinární záchranné služby Praha Pet - Medic, která na tábor přijela ukázat svojí sanitku a udělat přednášku o první pomoci pro pejsky v běžném životě. Počasí se kromě jednoho dne velmi povedlo, tak se těším na další ročník :)

Monínec Pet - Medic


Slunečnice17. - 21.4.2014 Jarní výcvikový víkend na Slunečnici
Velikonoce jsem jela na výcvikový víkend na Slunečnici. S Cleou i Bree jsme cvičili pomocí pozitivní motivace nošení kapesníčků do mističky, ale hlavně jsme chodili na procházky.

Fotogalerie z akce jsou na stránkách pořadatale.


Bree26.4.2013 MVP České Budějovice
Od poslední výstavy opravdu Bree zhubla a tak opět zabodovala. Ve velké konkurenci a u velmi přísné paní rozhodčí Bree získává V1, CAJC, BOJ!!
Za fotku děkuju Romaně Radové.

29. - 30.3.2014 MVP Nitra Nitradog
Opět další víkend na sousedním Slovensku. Počasí bylo krásné a i Bree se poměrně dařilo. V sobotu sice jen V3, ale v neděli V2, R.CAC. Nad čím bych se asi měla zamyslet je fakt, že opět mi rozhodčí vytkli na Bree jedinou věc a to je její váha .... kdyby byla hubenější, výsledek by byl lepší, určitě v sobotu, paní rozhodčí mi to řekla dost jasně. Ostatně není jediná .....
Fota s výstavy budou později.

4.3.2014 Výsledky zdravotních vyšetření Bree
Nejenže se Bree projevuje jako velmi hezká fenka, ale i nepovinná zdravotní vyšetření, která jsem nechala udělat dopadly na jedničku s hvězdičkou. Bree na vše testované dopadla jako CLEAR - ČISTÁ !!!! Mám velkou radost. A co jsem vlastně nechala testovat:
Spinocerebelární ataxie (raná) - ČISTÁ / Spinocerebellar Ataxia (SCA) - CLEAR
Forma pozdního nástupu ataxie - ČISTÁ/ Late Onset Ataxia (LOA) - CLEAR
Primární luxace oční čočky - ČISTÁ / Primary Lens Luxation (PLL) - CLEAR

Bree BOJ22. - 23.2.2014 DUO CACIB Brno
Další výstavou na kterou jsem se Bree rozjela byla dvoudenka v Brně. Sice počet ve třídách poměrně velký, ale nechala jsem se přesvědčit a pojedeme na výlet. Opět to byla dámská jízda s mojí sestřenicí a jejich berňulí a pomíkem.
Nakonec mám z výstavy ohromou radost, neboť Bree získala v sobotu V1, CAJC, BOJ a v neděli V2 a tento den vůbec nebyl zadán titul. Takže Bree je prostě moje šikovná holčička.

19.1.2014 MVP Trenčín
I když se mi vůbec, ale vůbec nechtělo, tak jsem nakonec jela s naší obvyklou výstavní partu na Slovensko. Nakonec byla trenčínská výstava naprosto úžasná. Bree získala třetí CAJC a tím splnila podmínky pro udělení Slovenského šampiona krásy mladých. Kartičky jsem měla naštěstí s sebou a tak jí tento titul byl hned na místě přiznán.
V závěrečných soutěžích se Bree dostala do užšího výběru 5 fenek , dál už se nedostala, ale i z toho jsem měla obrovskou radost!
Za fotku a předvedení mojí Bree moc děkuji Natálce Králíčkové.

Bree junior šampion Bree


aktuality 2013 | aktuality 2012 | aktuality 2011 | aktuality 2010 | aktuality 2009

nic